MÖBLER / Bord / Satsbord 6947102
nr 694 7102
Satsbord
3 delar, 30-tal
Kondition: lättare slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2011
kl 19:24:37
25/4 19:19:38